.

PORADNIA  „CEL”

Psycholog   I   Psychodietetyk   I   Dietetyk


Gdynia , Gdańsk, Sopot. Trójmiasto i okolice

Mikroskopowe badanie elementów morfotycznych krwi

mikroskop

Mikroskopowe analiza elementów morfotycznych (analiza kropli krwi) to technika która polega na ocenię kondycji organizmu jak i zdolności do utrzymania jego równowagi–homeostazy. Dlaczego to badanie jest tak wyjątkowe ? Dostarcza nam wielu informacji, które nie da się zgromadzić podczas badania tradycyjnego. Co najważniejsze mikroskopowym badaniem żywej kropli krwi można wykryć pierwsze oznaki chorób, jeszcze przed pojawieniem się ich fizycznych objawów.

mikroskop-2

Dowiedz się więcej

Magnetyczny Analizator Rezonansowy

wuantum-1

Analizator zdrowia Quantum jest innowacyjnym projektem, który obejmuje medycynę, bioinformatykę, inżynierię elektroniczną. Bazuje na medycynie kwantowej i naukowej analizie.  Technika pomiaru jest nieinwazyjna i bezbolesna. Za pomocą odczytów pól elektromagnetycznych można opisać miedzy innymi obciążenie układu trawiennego, poziomy witamin i minerałów. Otrzymujesz jasne , precyzyjne wydruki z opisem.

 quantum-2

Dowiedz się więcej

Analiza składu ciała waga Tanita z oprogr. Gmon

tanita-1

Analiza składu ciała to nieinwazyjna, prosta i wiarygodna metoda badania diagnostycznego, wykorzystująca bioelektryczną impedancję. Metoda ta polega na ocenie komponentów ciała, przy pomocy pomiaru oporu elektrycznego tkanek. Wyniki tych pomiarów pozwalają na odpowiedni wybór właściwej diety i suplementacji, oraz na ocenianiu zachodzących zmian w trakcie terapii.

tanita-2

Dowiedz się więcej

 

 

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.