.

PORADNIA  „CEL”

Psycholog   I   Psychodietetyk   I   Dietetyk


Gdynia , Gdańsk, Sopot. Trójmiasto i okolice

Stres , depresja , lęki

depresja stres

Czujesz, że nic nie ma sensu, jesteś przygnębiony, brakuje ci motywacji, nie masz siły i ciągle się czegoś obawiasz?

Trudno jest ci uwierzyć, że każdy dzień możesz rozpoczynać z nadzieją, energią i optymistycznymi planami na przyszłość ?

Dowiedz się więcej

Relaks Odprężenie

Pomaga zapobiegać miażdżycy, uaktywnia funkcje enzymów w organizmie człowieka. Zwalcza zakwaszenie organizmu i usuwa wolne rodniki z organizmu człowieka. Aktywuje komórki odpowiedzialne za układu pokarmowego, nerek oraz wątroby, polepsza działanie oczyszczające (detoksykacyjne) organizmu. Doprowadza do równowagi hormonalnej, spowalnia procesy starzenia.  Poprawia jakość snu – stosowany w bezsenności. Pomaga w stanach depresyjnych, redukuje stres. Eliminuje bóle głowy

Dowiedz się więcej

Masaż energetyczny

Stymulacja jonów wew. i zewn. z uwzględnieniem potasu, sodu, fosforu, chloru, magnezu i wapnia. Komórki ciała zostają automatycznie pobudzone. Mikrowibracje efektywnie masują komórki tętnic, co pomaga w regulacji ciśnienia krwi oraz poprawia wydajność układu krążenia. Wspomaga metabolizm komórkowy, przyśpiesza spalanie komórek tłuszczowych, utratę wagi. Eliminuje zmęczenie, redukuje problem bólu pleców.

Dowiedz się więcej

Ćwiczenia

Odbudowa komórek organizmu. Przyspieszenie metabolizmu oraz wzmocnienie układu immunologicznego. Ciało rozgrzewa się i podnosi się jego temperatura o 1-2 stopni Celsjusza. Stymuluje układ krążenia. Powoduje spalanie tkanki tłuszczowej. Skóra odzyskuje piękny, gładki i zdrowy wygląd.

Dowiedz się więcej

Poprawa jakości snu

sen

Nie możesz zasnąć, często lub przedwcześnie się wybudzasz, masz płytki sen, a po nocy pozostaje uczucie zmęczenia, ospałości.

W czasie całego dnia masz problemy z koncentracją, pamięcią, czujesz się senny i rozdrażniony, masz bóle głowy i nic ci się nie chce ?

Dowiedz się więcej

Koncentracja i pamięć

koncentracja pamiec

Sposób na szybszą naukę, efektywniejszą, trwałą, jak poprawić znacząco nasza pamięć i koncentrację, zwiększyć skuteczność naszej pracy, jak w krótszym czasie robić więcej, jak pracować w relaksie, twórczo i skutecznie rozwiązywać problemy ?

Nie wiesz jak tego się nauczyć ?

Dowiedz się więcej

 

 

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.