Garderoba sezon letni

Szorty, dekolty, sukienki i bikini. Sezon letni w pełni. Niektórzy z Was powoli zaczynają urlopy, wyjeżdżają nad polskie morze, góry, jeziora. Inni do wyjazdu mają jeszcze trochę czasu, natomiast garderoba upomina się cichym szlochem o wymianę.

Zeszłoroczne zakupione nad Bałtykiem stroje zmniejszyły się za sprawą krasnoludków a spodnie zwęziły w pasie mole ubraniowe. Jak na złość, akurat na wakacje. Dopiero dzisiaj zauważamy rezultat (marny aczkolwiek rezultat) naszych zimowych, spokojnych i leniwych wieczorów.

Teraz nie pozostaje już nic innego jak wygrzebać zaskórniki z portfela i ruszyć na zakupowe szaleństwo. Rozmiar zeszłoroczny niestety jest już niedostępny, aczkolwiek zawsze można znaleźć coś większego. Może…. Namiot?

Czy na pewno wymiana garderoby to dobry pomysł? Czy faktycznie lustrzana rzeczywistość nie pozostwia już innego wyboru?

Jeżeli opis który właśnie przeczytałaś/eś pasuje do Ciebie, zgłoś się już dziś do psychiodietetyka, który z pomocą nowoczesnych urządzeń, pomoże Ci w utracie nadprogramowych kilogramów. Poznasz swój wiek metaboliczny, proporcje tłuszczu, mięsni i wody w swoim ciele oraz obszary ciała na które trzeba zwrócić szczególna uwagę.

Już z pierwszą poradą otrzymasz dopasowany do Ciebie pakiet dietetyczny. Dokładny jadłospis, plan działania na najbliższe tygodnie i opiekę psychodietetyka. Razem będziemy sledzić Twoje postępy w drodze po zdrowsze jutro. Gratis oferujemy dobre samopoczucie J

Nie musisz wymieniać garderoby a zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na wakacje albo sprzęt do ćwiczeń.