Ile czasu trwa sesja ?

Indywidualna sesja z psychodietetykiem trwa 50 minut.

Jak często się spotykamy

Aby terapia przyniosła oczekiwany skutek,  spotkania powinny odbywać się raz w tygodniu lunb raz na dwa tygodnie. Ponieważ prowadzimy terapie krótkoterminowe spotykamy się od 6 do 10 razy. Tyle czasu wystarczy aby wyrobić i utrwalić nowe nawyki oraz „posprzątać” to co nas blokuje w zmianie stylu życia.

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt jednego z spotkania z psychodietetykiem w poradni 50 min: 120 zł

Ile wcześniej trzeba się umawiać

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Jak się umówić na wizytę ?

Najlepiej poprzez formularz rejestracji na stronie.

Psychodietetyk,  Gdynia – Trójmiasto – on-line

Mirosław Olejniczak mgr psychologii, coach, psychodietetyk

Na tą chwilę nie przyjmujemy zapisów na spotkania indywidualne z uwagi na brak miejsc w tym roku. Natomiast prowadzimy jeszcze nabór na listę rezerwową do autorskiego programu „Twoja Waga”

 

 

 

 

Zapraszam do udziału osoby które :
– borykają się z zaburzeniami odżywiania, – mają doświadczenia z życiem na wiecznych dietach, – są niewolnikami jedzenia, wagi,  wyglądu, – mają poczucie winy, wstydu, lęku, bezradności, – uważają że już nic nie mogą zrobić ze sobą, – zajadają emocje, problemy, – uważają się za beznadziejne przypadki

Dzięki wieloletnim doświadczeniom w pracy z takimi osobami w moim gabinecie, zaprojektowałem specjalny program terapeutyczny.
Jest to innowacyjne podejście do tematu zaburzeń odżywiania, bez żadnych diet, katowania się, sprawdzania wagi codziennie.
Uczestnictwo w tym programie spowoduje, że uwolnisz się od myślenia o jedzeniu, uzyskasz spokój, pewność siebie no i zdrowie.

Na czym to wszystko polega ?

Pierwsze spotkanie – zapoznawcze, przeprowadzenie wywiadu zdrowotnego, potrzeb uczestnika, możliwości. Ustalenie warunków, spraw technicznych, zasad. Ten etap jest niezobowiązującym spotkaniem po którym zdecydujesz czy chcesz pracować dalej.

Po Twojej decyzji o tym aby rozpocząć proces kolejne spotkania to :
– 8 indywidualnych sesji po 50 minut na których w zależności od sytuacji i Twoich potrzeb będziemy szukać celów, motywacji, sposobów na zmianę oraz uczyć się uważności, obserwacji siebie. Uświadamianie sobie przyczyn zaburzeń, możliwości zmian.
– W trakcie spotkań na odpowiednim dla Ciebie etapie wprowadzamy autorski program na telefon który jest pomocny w obserwacji siebie, codziennym motywowaniu, refleksji.

Szczegóły :

1. Miejsce
Miejscem spotkań jest głownie internet – poprzez Messenger lub Skype – rozmowa lub czat tekstowy do wyboru. Ew mail.

2. Ilość spotkań
Podstawowy program przewiduje w sumie 9 indywidualnych spotkań 50 minutowych – najlepiej 1 spotkanie raz w tygodniu. Pierwsze spotkanie oraz potem 8 sesji. Oczywiście można przedłużyć proces jeśli jest potrzeba.

3. „Wspomagacz”
Uczestnik otrzymuje gratis dożywotnio specjalny autorski program na telefon który pomaga w pracy w wielu obszarach.
Program jest jednym z narzędzi do pracy indywidualnej , bezpośrednio następuje wymiana informacji pomiędzy uczestnikiem a terapeutą. Program może służyć Tobie również po zakończeniu całego procesu.

4. Ile to kosztuje
Pierwsze indywidualne spotkanie, wywiad, zapoznanie się – koszt 120 zł
Program obejmujący 8 indywidualnych spotkań (poza 1) z terapeutą po 50 minut każda, plus program na telefon  : 800 zł. Całość płatna z góry przed rozpoczęciem programu. Jest to dodatkowy motywator aby nie przerwać całego procesu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozpoczęciem pracy nad zmianą siebie – zapraszam do umówienia pierwszej zapoznawczej wizyty.

[ CHCE SIĘ UMÓWIĆ]

Jako psychodietetyk przyglądam się całemu człowiekowi – zarówno jego fizjologii, jak i psychice, a także środowisku, w którym żyje on na co dzień. Patrzę całościowo, chcę poznać wszystkie aspekty problemu, tak, aby przez współpracę rozwiązać go na wielu płaszczyznach. Zaczynamy od stanu zdrowia, chorób, przyjmowanych leków, potem codziennego jadłospisu, ilości stresu, postrzegania własnej osoby, poczucia skuteczności, umiejętności radzenia sobie z emocjami, czy w końcu podejścia do świata.

Pomogę Ci zrozumieć przyczyny tego co się dzieje z Tobą

Pomogę rozpoznać wszystkie Twoje zasoby, które będą potrzebne do zmiany. Będę Cię wspierać, wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenia. Możemy dojść razem do tego czym żywić wolę, aby była silna, jak poprawić samoocenę i ostrzec przed groźnymi pułapkami, w które wpadają wszyscy, chcący zbyt szybko dojść do celu.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania, dlaczego tak się dzieje, że jemy wówczas, kiedy nie jesteśmy głodni, że jemy pod wpływem emocji, różnych otaczających nas bodźców. Lub kontrolujemy jedzenie i wagę. Dlaczego jedni mają motywację do zmiany nawyków odżywiania, podczas gdy inni wciąż się źle odżywiają? Dlaczego jedni wierzą w to, że mogą sami dokonać zmiany swojej wagi, inni nie ufają sobie – oddając się w ręce lepszych lub gorszych specjalistów od odchudzania? Dlaczego odchudzanie, zamiast odchudzać, prowadzi – w dłuższej perspektywie – do wzrostu masy ciała.

Niczego Ci nie narzucę, pozostawię Ci wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Nie stłamszę nakazami i zakazami oraz nadmierną kontrolą, czy „dietami” niezgodnymi z Twoimi potrzebami oraz preferencjami. Nie będę Cię rozliczać z postępów, skuteczne odchudzanie zależy tylko od Ciebie. Dla jasności – nie układam żadnych diet. Oferuje jedynie konsultacje dietetyczne, podczas których możemy podpowiedzieć, co jest dla Ciebie dobre. W ramach powrotu do zdrowia jeśli będzie taka potrzeba, zaproponuję różne badania. 

Dla kogo praca z psychodietetykiem?

Dla każdego, kto na swoim koncie ma nieudane próby odchudzania, kto jest zmęczony stosowaniem niezliczonych diet, ma problemy zdrowotne, nie wierzy w swoje siły i wątpi w swoje umiejętności. Dla tych, którzy przeżywają wiele stresów, tłumią emocje, mają problemy z asertywnością i dbaniem o własne potrzeby, pragną na dobre zmienić swoje nawyki żywieniowe w zgodzie z samym sobą. 

Zachęcamy do kontaktu.

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci całościowego zainteresowania się zdrowiem.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.