Ile czasu trwa sesja ?

Indywidualna sesja z psychodietetykiem trwa 50 minut.

Jak często się spotykamy

Aby terapia przyniosła oczekiwany skutek,  spotkania powinny odbywać się raz w tygodniu lunb raz na dwa tygodnie. Ponieważ prowadzimy terapie krótkoterminowe spotykamy się od 6 do 10 razy. Tyle czasu wystarczy aby wyrobić i utrwalić nowe nawyki oraz „posprzątać” to co nas blokuje w zmianie stylu życia.

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt jednego z spotkania z psychodietetykiem w poradni 50 min: 200 zł

Ile wcześniej trzeba się umawiać

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Jak się umówić na wizytę ?

Najlepiej poprzez formularz rejestracji na stronie.

Psychodietetyk,  Gdynia – Trójmiasto

Mirosław Olejniczak mgr psychologii, psychodietetyk

Jako psychodietetyk przyglądam się całemu człowiekowi – zarówno jego fizjologii, jak i psychice, a także środowisku, w którym żyje on na co dzień. Patrzę całościowo, chcę poznać wszystkie aspekty problemu, tak, aby przez współpracę rozwiązać go na wielu płaszczyznach. Zaczynamy od stanu zdrowia, chorób, przyjmowanych leków, potem codziennego jadłospisu, ilości stresu, postrzegania własnej osoby, poczucia skuteczności, umiejętności radzenia sobie z emocjami, czy w końcu podejścia do świata.

Pomogę Ci zrozumieć przyczyny tego co się dzieje z Tobą

Pomogę rozpoznać wszystkie Twoje zasoby, które będą potrzebne do zmiany. Będę Cię wspierać, wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenia. Możemy dojść razem do tego czym żywić wolę, aby była silna, jak poprawić samoocenę i ostrzec przed groźnymi pułapkami, w które wpadają wszyscy, chcący zbyt szybko dojść do celu.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania, dlaczego tak się dzieje, że jemy wówczas, kiedy nie jesteśmy głodni, że jemy pod wpływem emocji, różnych otaczających nas bodźców. Lub kontrolujemy jedzenie i wagę. Dlaczego jedni mają motywację do zmiany nawyków odżywiania, podczas gdy inni wciąż się źle odżywiają? Dlaczego jedni wierzą w to, że mogą sami dokonać zmiany swojej wagi, inni nie ufają sobie – oddając się w ręce lepszych lub gorszych specjalistów od odchudzania? Dlaczego odchudzanie, zamiast odchudzać, prowadzi – w dłuższej perspektywie – do wzrostu masy ciała.

Niczego Ci nie narzucę, pozostawię Ci wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Nie stłamszę nakazami i zakazami oraz nadmierną kontrolą, czy „dietami” niezgodnymi z Twoimi potrzebami oraz preferencjami. Nie będę Cię rozliczać z postępów, skuteczne odchudzanie zależy tylko od Ciebie. Dla jasności – nie układam żadnych diet. Oferuje jedynie konsultacje dietetyczne, podczas których możemy podpowiedzieć, co jest dla Ciebie dobre. W ramach powrotu do zdrowia jeśli będzie taka potrzeba, zaproponuję różne badania. 

Dla kogo praca z psychodietetykiem?

Dla każdego, kto na swoim koncie ma nieudane próby odchudzania, kto jest zmęczony stosowaniem niezliczonych diet, ma problemy zdrowotne, nie wierzy w swoje siły i wątpi w swoje umiejętności. Dla tych, którzy przeżywają wiele stresów, tłumią emocje, mają problemy z asertywnością i dbaniem o własne potrzeby.

Zachęcamy do kontaktu.

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci całościowego zainteresowania się zdrowiem.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.