Ile czasu trwa sesja ?

Indywidualna sesja z psychodietetykiem trwa 50 minut.

Jak często się spotykamy

Aby terapia przyniosła oczekiwany skutek,  spotkania powinny odbywać się raz w tygodniu lunb raz na dwa tygodnie. Ponieważ prowadzimy terapie krótkoterminowe spotykamy się od 6 do 10 razy. Tyle czasu wystarczy aby wyrobić i utrwalić nowe nawyki oraz „posprzątać” to co nas blokuje w zmianie stylu życia.

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt jednego z spotkania z psychodietetykiem w poradni 50 min: 120 zł

W ramach terapii bez dod. opłat:

Ile wcześniej trzeba się umawiać

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Jak się umówić na wizytę ?

Najlepiej poprzez formularz rejestracji na stronie, lub sms. Niestety nie zawsze mogę odbierać telefonów z uwagi na prowadzone sesje.

Kontakt

(58) 526 11 66

501 299 661

Psychodietetyk, porady – Gdynia – Trójmiasto

Mirosław Olejniczak mgr psychologii, coach, psychodietetyk

Szukasz porady? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Jako psychodietetycy przyglądamy się całemu człowiekowi – zarówno jego fizjologii, jak i psychice, a także środowisku, w którym żyje on na co dzień. Patrzymy całościowo, chcemy poznać wszystkie aspekty problemu, tak, aby przez nasze porady rozwiązać go na wielu płaszczyznach. Zaczynamy od stanu zdrowia, chorób, przyjmowanych leków, potem codziennego jadłospisu, ilości stresu, postrzegania własnej osoby, poczucia skuteczności, umiejętności radzenia sobie z emocjami, czy w końcu podejścia do świata.

Skuteczne odchudzanie – pomożemy Ci zrozumieć przyczyny problemu z wagą

Pomożemy rozpoznać wszystkie Twoje zasoby, które będą potrzebne do zmiany. Będziemy wspierać, wykorzystując całą swoją interdyscyplinarną wiedzę. Możemy doradzić czym żywić wolę, aby była silna, podpowiedzieć jak poprawić samoocenę i ostrzec przed groźnymi pułapkami, w które wpadają wszyscy, chcący zbyt szybko dojść do celu.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania, dlaczego tak się dzieje, że jemy wówczas, kiedy nie jesteśmy głodni, że jemy pod wpływem emocji, różnych otaczających nas bodźców. Dlaczego jedni mają motywację do zmiany nawyków odżywiania, podczas gdy inni wciąż się źle odżywiają? Dlaczego jedni wierzą w to, że mogą sami dokonać zmiany swojej wagi, inni nie ufają sobie – oddając się w ręce lepszych lub gorszych specjalistów od odchudzania? Dlaczego odchudzanie, zamiast odchudzać, prowadzi – w dłuższej perspektywie – do wzrostu masy ciała.

Niczego Ci nie narzucimy, pozostawimy wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Nie stłamsimy nakazami i zakazami oraz nadmierną kontrolą, czy „dietami” niezgodnymi z Twoimi potrzebami oraz preferencjami. Nie będziemy Cię rozliczać z postępów, skuteczne odchudzanie zależy tylko od Ciebie. Dla jasności – nie układamy żadnych diet. Oferujemy jedynie konsultacje dietetyczne, podczas których możemy podpowiedzieć, co jest dla Ciebie dobre. W ramach powrotu do zdrowia zaproponujemy różne badania, a jeśli zajdzie potrzeba – przygotujemy plan suplementacji, który przyspieszy proces.

 

Dla kogo praca z psychodietetykiem?

Dla każdego, kto na swoim koncie ma nieudane próby odchudzania, kto jest zmęczony stosowaniem niezliczonych diet, ma problemy zdrowotne, nie wierzy w swoje siły i wątpi w swoje umiejętności. Dla tych, którzy przeżywają wiele stresów, tłumią emocje, mają problemy z asertywnością i dbaniem o własne potrzeby, pragną na dobre zmienić swoje nawyki żywieniowe w zgodzie z samym sobą. Zapraszamy do naszej poradni dietetycznej Pacjentów z Gdyni, całego Trójmiasta i okolic.

W ramach konsultacji dietetycznych bez dodatkowych opłat proponujemy analizę składu ciała na wadze Tanita, wydruk z programu Gmon, a także udostępniamy aplikację na smartfona umożliwiającą kontakt z poradnią, pomagającą w codziennej motywacji, przypominającą o posiłkach, wodzie, suplementach, ruchu. Program jest przydatny w pierwszej fazie skutecznego odchudzania. Zachęcamy do kontaktu.

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci całościowego zainteresowania się zdrowiem.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.