.

PORADNIA  “CEL”

Psycholog   I   Psychodietetyk   I   Dietetyk


Gdynia , Gdańsk, Sopot. Trójmiasto i okolice

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt sesji z wykorzystaniem urządzenia Ave David – program na redukcje stresu , depresji i lęków

– 30 min bez sesji z psychologiem 45zł

– 60 min w tym sesja z psychologiem 90zł

Jak wygląda sesja z AVE ?

W zależności od wyboru opcji.

Sama sesja z Ave Delight to wygodne ułożenie się na fotelu, podpięcie na płatki uszu elektrod, założenie na oczy specjalnych okularów, nałożenie słuchawek na uszy i 30 min bez ruchu.

Wybierając opcje pracy z psychologiem – następne 30 min po zakończeniu sesji wspólna praca.

Jak często się spotykamy ?

Już po kilku pierwszych spotkaniach odczujesz różnicę. Najlepsze i najbardziej trwałe zmiany obserwuje się po 4 tygodniach pracy – raz – dwa razy w tygodniu. Każdy dostosowuje ilość sesji do swoich potrzeb.

Ile wcześniej trzeba się umawiać ?

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Kontakt

(58) 526 11 66

501 299 661

STRES, DEPRESJA, LĘKI

BADANIA NAUKOWE WYKAZAŁY, ŻE AVE DAVID SKUTECZNIE ZMNIEJSZA POZIOM LĘKU I SYMPTOMY DEPRESJI.

AVE DAVID wykorzystuje metodę audiowizualnej stymulacji mózgu (AVE), do zwiększenia poziomu neuroprzekaźników: noradrenaliny i serotoniny.

Hormony te wywierają znaczący wpływ na emocje i dobre samopoczucie. Gdy poziom noradrenaliny i serotoniny jest optymalny czujemy się spokojni, zrelaksowani, zmotywowani, radośni, mamy dużo energii i sił witalnych. Metoda AVE (audiowizualnej stymulacji mózgu) jest skuteczna, bezpieczna, a urządzenia DAVID są najlepiej przebadane na rynku.

Depresja rozpoczyna się w mózgu. Dobre samopoczucie, aktywność i spokój jest w dużej mierze uzależniony od właściwej relacji między neuroprzekaźnikami i hormonami. Ich poziom wpływa na to czy czujemy się apatyczni, zdenerwowani czy spokojni. Kiedy dochodzi do zaburzeń w ilości neuroprzekaźników i hormonów, to samopoczucie pogarsza się. Badania naukowe wykazały, że podczas stosowania AVE nastąpił wzrost stężenia neuroprzekaźników (serotoniny, noradrenaliny i endorfin), a obniżenie poziomu melatoniny (Shealy, i wsp., 1989). Wzrost poziomu hormonów szczęścia zwiększa relaks, spokój i dobre samopoczucie. AVE DAVID wpływa na częstotliwość fal mózgowych i przywraca odpowiednią równowagę między neuroprzekaźnikami i hormonami. Dzięki temu mamy dobre samopoczucie, jesteśmy spokojni, zmotywowani i aktywni. AVE DAVID zmniejsza stres, objawy związane z depresją (SAD) i lęk (Dave Siever, Nov 2011)

  • u 82 % wyeliminowano objawy lęku 1 po zastosowaniu przez okres 4 tygodni urządzenia AVE DAVID (nasilenie lęku wg. ASI-3; pacjenci z lękiem towarzyszącym depresji sezonowej – SAD; BDI ≤ 20,1; p < 0,001)
  • u 84% nie było objawów klinicznych depresji sezonowej (SAD) po zastosowaniu przez okres 4 tygodni urządzenia AVE DAVID
  • u 100% uczestników badania zredukowano objawy depresji sezonowej (SAD; BDI=7,3; p < 0,001)

JAK TO DZIAŁA?

AVE DAVID poprzez modyfikację fal mózgowych przywraca równowagę w wydzielaniu hormonów i neuroprzekaźników. Dochodzi do podwyższenia poziomu beta-endorfin, noradrenaliny, serotoniny i spadku poziomu melatoniny 2 . Kiedy pracujemy z AVE DAVID w paśmie alfa zwiększa się w poziom serotoniny. Hormon ten wywiera znaczący wpływ na emocje i dobre samopoczucie. Sesje w paśmie beta wpływają na wzrost poziomu noradrenaliny. Działa ona aktywizująco, poprawia koncentrację i pamięć. Gdy poziom noradrenaliny i serotoniny jest odpowiednio wysoki czujemy się zrelaksowani, zmotywowani, radośni, mamy dużo energii i sił witalnych.

Pierwsze korzystne efekty – jak relaks, spokojny sen – można zauważyć już po pierwszym treningu. Wielu użytkowników odczuwa stałą poprawę po ok. 2-4 tygodniach stosowania. AVE DAVID działa kumulatywnie, co oznacza, że każda sesja treningowa jest bardziej skuteczna. Stosując AVE DAVID jesteśmy wypoczęci, w dobrym nastroju i lepszej kondycji psychofizycznej.

JUŻ DZIŚ KORZYSTAJ Z NAJNOWSZYCH OSIĄGNIĘĆ NEUROTECHNOLOGII

Przeciwwskazania dla osób:
Cierpiących na choroby lub zaburzenia psychiczne, neurologiczne, a w szczególności osób chorych na epilepsję
oraz osób nadwrażliwych na światło (fotowrażliwość), kobiet w ciąży, osób z rozrusznikiem serca.
Oraz dla Osób pod wpływem alkoholu, leków lub środków psychoaktywnych, narkotyków oraz innych leków mających wpływ – choćby częściowy – na centralny lub obwodowy układ nerwowy.

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci odpowiednio dobranych badań oraz suplementacji.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.