Czarno na białym można wypisać zalety płynące ze spożywania białych owoców i warzyw.

Cebula – ma za zadanie oczyścić drogi oddechowe z drobnoustrojów. Obniża również poziom złego cholesterolu we krwi i działa bakteriobójczo.

Czosnek – jest odpowiedzialny za regulacje pracy jelit i zniwelowanie zaparć. Dodatkowo obniża zły cholesterol oraz zapobiega nowotworom.

Kalafior – zawiera związki które działaja antynowotworowo.  Podobno zapobiega on powstaniu raka a nawet hamuje jego rozwój.  Gratis wraz z posiłkiem z kalafiora, otrzymujesz całą masę witamin z grupy B oraz takie substancje jak magnez, żelazo, potas, wapń czy cynk.

Białe jabłka – witaminy z grupy B,C, K i E. Dodatkowo ogromna porcja błonnika pokarmowego.  Obniżają poziom złego cholesterolu we krwi i stanowią doskonałą przekąskę, gdyż nie zawierają dużej ilości kalorii.

Poza tym każdy biały owoc czy warzywo zawiera  związki siarki. Działają one przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Niezależnie od tego na który z tych produktów się zdecydujesz, każdy z nich będzie wspierał Twój układ odpornościowy, regulował ciśnienie i zwalczał czyli obniżał poziom złego cholesterolu we krwi.

Smacznego, Jedz białe na zdrowie !