Jogurt (ten dobry) no ok.

Zdrowy, każdy wie. Powinno się go jeść każdy o tym słyszał. Tylko jak i z czym go jeść, żeby nie dopadła Cię kulinarna nuda?

Ile razy w tygodniu można delektować się zmiksowanym bananem, mango i jogurtem? Ile razy w tygodniu można zjadać płatki z jogurtem na śniadanie? Ile razy podczas imprezy można podawać dipy na bazie jogurtu?

Wniosek? Czyżby jogurt był nudny? A może to Ty nie wiesz jak go podać, aby smakował wybornie nie tylko jako przekąska?

Ten tydzień poświęcamy na jogurty. Ten tydzień poświęcamy małym wielkim zmianom które maja na celu zrewolucjonizować Twoje żywienie. To będzie cicha rewolucja ale zapewniam że odczujesz (i zauważysz) jej skutki bardzo, bardzo szybko.

Były już desery, były dipy, teraz czas na dania na gorąco z wykorzystaniem jogurtu.

Dlaczego warto? Ponieważ głównym produktem jaki używamy do dań na gorąco na przykład zapiekanek czy zup jest śmietana. 100g śmietany zawiera około 180kcal natomiast taka sama ilość jogurtu naturalnego (nie musi być i nawet dobrze żeby nie był to jogurt super fit bez tłuszczu) to około 60kcal. Różnica widoczna gołym okiem J

Odczujesz tą różnicę również w swoim organizmie. Jogurty wyśmienicie wspomagają Twoje ciało. Wzmacniają odporność, dostarczają wapnia i pomagają w regularnym wypróżnianiu.

Pamiętaj że jogurt to nie tylko koktajl czy dietetyczny deser. To również pyszne dania i zupy. Zapoznaj się z wachlarzem możliwości i rozsmakuj się w jogurcie już dziś J