„Nie mogę jadać normalnych posiłków, gdyż jestem w pracy i cały czas mam kontakt z klientami, nie wypada mi przy nich jeść. ”

„Koktajle są najczęściej mleczne a ja nie lubię za bardzo takich mieszanek, nie smakują mi  a na dodatek mam po nich niestrawności.”

Koktajle to świetny sposób na doładowanie witaminami swojego ciała. To tez doskonały pomysł na posiłek, gdyż w zależności od tego, co do nich dodasz, uzyskasz  mieszankę dopasowaną kalorycznością oraz zawartością zdrowotnych składników.

Koktajle rzeczywiście można przygotować na bazie mleka, jednak w przypadku nietolerancji laktozy z która sama mam kłopot, można wybrać mleko które jej nie zawiera. Koktajle można tez przygotować na bazie samych warzyw i owoców i mówiąc szczerze, takie właśnie lubię najbardziej.

Forma podania koktajlu powoduje jeszcze jeden plus. Możesz wlać go do szklanki i popijać nawet wtedy, kiedy jesteś w pracy i masz bezpośredni kontakt z klientem. Ten posiłek nie wymaga od Ciebie żebyś wychodził/wychodziła na przerwę spożywał/spożywała posiłek pod stołem. Wystarczy wlać go do szklanki i Cieszyc się jego smakiem a dodatkowo utrata wagi, bo każdy zjedzony regularnie posiłek, prowadzi Cie do Twojego CELU  jakim jest zdrowie i piękna sylwetka.

Sposób przygotowania takiego dania, jest prosty nawet dla osób które nie potrafią lub nie lubią gotować. W zasadzie jedyna rzeczą jaką musisz zrobić to obrać warzywa i owoce (i to też nie zawsze i nie wszystkie J). Brzmi prosto? Jest proste! Ponad to jest tez smaczne i daje różnorodne możliwości łączenia smaków, kolorów i składników.

Skończ więc z pustymi słowami że nie masz kiedy jeść, bo wystarczy zabrać ze sobą dopasowany do Ciebie posiłek.