Ile czasu trwa sesja ?

Indywidualna sesja z psychodietetykiem trwa 50 minut.

Jak często się spotykamy

Aby terapia przyniosła oczekiwany skutek,  spotkania powinny odbywać się raz w tygodniu lunb raz na dwa tygodnie. Ponieważ prowadzimy terapie krótkoterminowe spotykamy się od 6 do 10 razy. Tyle czasu wystarczy aby wyrobić i utrwalić nowe nawyki oraz „posprzątać” to co nas blokuje w zmianie stylu życia.

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt jednego z spotkania z psychodietetykiem w poradni 50 min: 120 zł

W ramach terapii bez dod. opłat:

Ile wcześniej trzeba się umawiać

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Jak się umówić na wizytę ?

Najlepiej poprzez formularz rejestracji na stronie, lub sms. Niestety nie zawsze mogę odbierać telefonów z uwagi na prowadzone sesje.

Kontakt

(58) 526 11 66

501 299 661

Psychodietetyk, porady – Gdynia – Trójmiasto

Mirosław Olejniczak mgr psychologii, coach, psychodietetyk

Ismena Legieć mgr psychologii , psychodietetyk

Jako psychodietetycy przyglądamy się całemu człowiekowi – zarówno jego fizjologii jak i psychice,  a także środowisku, w którym żyje on na co dzień.  Patrzymy całościowo, chcemy poznać wszystkie aspekty problemu, chcemy pomóc rozwiązać te problemy na wielu płaszczyznach.

Zaczynamy od stanu zdrowia, chorób, przyjmowanych leków,  potem codziennego jadłospisu, ilości stresu, postrzegania własnej osoby, poczucia skuteczności, umiejętności radzenia sobie z emocjami, czy w końcu podejściem do świata.

Pomożemy Ci zrozumieć przyczyny problemu z wagą.  Pomożemy też rozpoznać wszystkie Twoje zasoby, które będą potrzebne do zmiany. Będziemy wspierać, wykorzystując całą swoją interdyscyplinarną wiedzę. Możemy doradzić czym żywić wolę, aby była silna i ostrzec przed groźnymi pułapkami, w które wpadają wszyscy, którzy chcą szybko dojść do celu.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania,  dlaczego tak się dzieje, że jemy wówczas, kiedy nie jesteśmy głodni, że jemy pod wpływem emocji, różnych otaczających nas bodźców. Dlaczego jedni mają motywację do stosowania zasad zdrowego odżywiania, inni bezsilnie przyzwalają na krzywdzące ich złe nawyki żywieniowe. Dlaczego jedni wierzą w to, że mogą sami dokonać zmiany swojej wagi, inni nie ufają sobie – oddając się w ręce lepszych lub gorszych specjalistów od odchudzania. Dlaczego w końcu odchudzanie zamiast odchudzać, prowadzi do wzrostu masy ciała, w dłuższej perspektywie.

Niczego Ci nie narzucimy, pozostawimy wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Nie stłamsimy nakazami i zakazami oraz nadmierną kontrolą, czy „dietami ” niezgodnymi z Twoimi potrzebami i preferencjami. Nie będziemy Cię rozliczać z postępów.

Dla jasności – nie układamy żadnych diet. Jedynie możemy podpowiedzieć co jest dla Ciebie dobre. W ramach powrotu do zdrowia, zaproponuje różne badania, a jeśli zajdzie potrzeba – przygotuję plan suplementacji, który przyspieszy proces. Jednak nie sprzedajemy żadnych suplementów , nie namawiamy do wejścia w interesy handlowania MLM.

Dla kogo praca z psychodietetykiem ?

Dla każdego, kto na swoim koncie ma nieudane próby odchudzania, kto jest zmęczony stosowaniem niezliczonych diet, ma problemy zdrowotne, kto nie wierzy w swoje siły i poddaje wątpliwości swoje umiejętności, kto przeżywa wiele stresów i tłumi własne emocje, kto ma problem z asertywnością i dbaniem o własne potrzeby, kto chciałby zmienić swoje nawyki żywieniowe w zgodzie z samym sobą na zawsze.

W ramach terapii bez dodatkowych opłat:

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci całościowego zainteresowania się zdrowiem.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.