.

PORADNIA  „CEL”

Psycholog   I   Psychodietetyk   I   Dietetyk


Gdynia , Gdańsk, Sopot. Trójmiasto i okolice

Ile czasu trwa sesja ?

Indywidualna sesja z psychodietetykiem trwa 60 minut.

Jak często się spotykamy

Aby terapia przyniosła oczekiwany skutek, na początku spotkania powinny odbywać się raz w tygodniu. Przez okres min 2 miesiące po to aby wyrobić i utrwalić nowe nawyki oraz „posprzątać” to co nas blokuje w zmianie stylu życia.

Jaki jest koszt wizyty ?

Koszt jednego z spotkania z psychodietetykiem w poradni 60 min: 120 zł

W ramach terapii bez dod. opłat:

Koszt wizyty kontrolnej do 30 min – 60 zł

  • podczas których omówimy postępy w zmianie
  • zrobimy pomiary składu ciała
  • porcja motywacji i edukacji zdrowotnej
Ile wcześniej trzeba się umawiać

Zazwyczaj po otrzymaniu informacji o rejestracji – daję propozycję umówienia się z 2-3 dniowym wyprzedzeniem.

Jak się umówić na wizytę ?

Najlepiej poprzez formularz rejestracji na stronie, lub sms. Niestety nie zawsze mogę odbierać telefonów z uwagi na prowadzone sesje.

Kontakt

(58) 526 11 66

501 299 661

Psychodietetyk

Mirosław Olejniczak mgr psychologii, coach, psychodietetyk

Jako psychodietetyk przyglądam się całemu człowiekowi – zarówno jego fizjologii jak i psychice,  a także środowisku, w którym żyje on na co dzień.  Patrzę całościowo, chcę poznać wszystkie aspekty problemu, chcę pomóc rozwiązać te problemy na wielu płaszczyznach.

Zaczynam od stanu zdrowia, chorób, przyjmowanych leków,  potem codzienny jadłospis, ilość stresu, postrzeganie własnej osoby, poczucie skuteczności, umiejętność radzenia sobie z emocjami, czy w końcu podejściem do świata.

Pomogę Ci zrozumieć przyczyny problemu z wagą.  Pomogę też rozpoznać wszystkie Twoje zasoby, które będą potrzebne do zmiany. Będę wspierać, wykorzystując całą swoją interdyscyplinarną wiedzę. Mogę doradzić czym żywić wolę, aby była silna i ostrzec przed groźnymi pułapkami, w które wpadają wszyscy, którzy chcą szybko dojść do celu.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania,  dlaczego tak się dzieje, że jemy wówczas, kiedy nie jesteśmy głodni, że jemy pod wpływem emocji, różnych otaczających nas bodźców. Dlaczego jedni mają motywację do stosowania zasad zdrowego odżywiania, inni bezsilnie przyzwalają na krzywdzące ich złe nawyki żywieniowe. Dlaczego jedni wierzą w to, że mogą sami dokonać zmiany swojej wagi, inni nie ufają sobie – oddając się w ręce lepszych lub gorszych specjalistów od odchudzania. Dlaczego w końcu odchudzanie zamiast odchudzać, prowadzi do wzrostu masy ciała, w dłuższej perspektywie.

Niczego Ci nie narzucę, pozostawię wolną wolę do podejmowania własnych decyzji. Nie stłamszę nakazami i zakazami oraz nadmierną kontrolą, czy „dietami ” niezgodnymi z Twoimi potrzebami i preferencjami.

Dla jasności – nie układam żadnych diet. Jedynie mogę podpowiedzieć co jest dla Ciebie dobre. W ramach powrotu do zdrowia, zaproponuje różne badania, a jeśli zajdzie potrzeba – przygotuję plan suplementacji, który przyspieszy proces.

Dla kogo praca z psychodietetykiem ?

Dla każdego, kto na swoim koncie ma nieudane próby odchudzania, kto jest zmęczony stosowaniem niezliczonych diet, ma problemy zdrowotne, kto nie wierzy w swoje siły i poddaje wątpliwości swoje umiejętności, kto przeżywa wiele stresów i tłumi własne emocje, kto ma problem z asertywnością i dbaniem o własne potrzeby, kto chciałby zmienić swoje nawyki żywieniowe w zgodzie z samym sobą na zawsze.

W ramach terapii bez dodatkowych opłat:

Jakie są 3 najważniejsze korzyści współpracy z nami:

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.
Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Indywidualna opieka psychologiczna i dietetyczna gwarantująca osiągnięcie efektów.

Plan, który daje efekty i ukazuje progres pozwalający dotrzeć do celu.

Fachowe wsparcie w postaci odpowiednio dobranych badań oraz suplementacji.

Masz wątpliwości czy zapisać się na wizytę ?

Skontaktuj się z nami – wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na pytania

Nasz CEL to pomoc w osiągnięciu równowagi bez chemii, leków.